Triedne schôdzky rodičov

V dňoch 15. až 18. januára 2018 sa na ZŠ uskutočnia individuálne schôdzky rodičov s triednymi učiteľmi. Bližšie informácie o termíne a mieste konania získajú rodičia prostredníctvom žiackej knižky svojho dieťaťa.

Mgr. M. Neuová

zástupkyňa riaditeľa pre ZŠ

033 5548 489 riaditeľ ZŠ
0905 507 697 riaditeľ ZŠ
0918 602 894 ZŠ zborovňa 2. stupeň
0911 835 088 ZŠ zborovňa 1. stupeň
033 5548 123 škôlka
riaditel.zshrnciarovce@gmail.comsusková.hrnciarovce@gmail.com (výchovný poradca)

Muzikál ANNIE

Dňa 15.12. sme boli s deťmi Sovičiek a Včielok v kine Hviezda v Trnave. Muzikálové predstavenie ANNIE nám predviedli deti z tanečného Candy clubu.

Medovníčky

Naša škôlkárska jedáleň sa dňa 14.12. zmenila na vianočnú pekáreň. Šikovné mamičky cukrárky naučili deti, ako sa vyrábajú tradičné slovenské vianočné medovníčky a oblátky. Boli výborné a všetkým chutili.

Mikuláš v MŠ

Sv. Mikuláš so svojimi pomocníkmi  zavítal do škôlky dňa 5.12. a všetky dobré deti obdaroval  balíčkami.

Beh pre zdravie

Deň srdca si pripomenuli deti 3. triedy materskej školy "Behom pre zdravie", po ktorom im ich vlastné rozbúchané srdiečka pomohli pochopiť význam srdca pre človeka. Viac

Tvorivé dielne "Gaštankovia"

Dňa 27. 9. 2011 sa uskutočnili tvorivé dielne "Gaštankovia". Rodičia spoločne s deťmi z materskej školy vytvorili prekrásne postavičky a zvieratká z gaštanov a prírodného materiálu. Viac