Akcie uskutočnené v MŠ v šk. roku 2014/2015

Stretnutie so starými rodičmi

Deti 3. triedy materskej školy pozvali svojich starých rodičov medzi seba do materskej školy. Stretnutie sa konalo pri príležitosti mesiaca úcty k starším v utorok 28. októbra.

V kultúrnom vystúpení deti spievali, recitovali, tancovali a predviedli dramatizáciu diela Ťahal dedko repku. Spoločne sa pohrali v triede s hračkami, svojim starým rodičom zhotovili k sviatku darček – srdiečko z lásky.

Divadielko Dúha

Dňa 2. októbra 2014 doobeda zavítalo do našej materskej školy Divadielko Dúha. Deti sa zúčastnili veselého interaktívneho predstavenia Katkine výmysly. Divadielko sa deťom páčilo, ocenili ho patričným potleskom a mali dobrú náladu.

Veselé strašidielka

V utorok 16. septembra popoludní sa niekoľko rodičov zišlo na tvorivých dielňach v altánku na dvore. Spolu so svojimi deťmi si zhotovili z prinesených jesenných plodov milé figúrky - Veselé strašidielka.