Vianočné tvorivé dielne

Dňa 2.12.2016  žiaci VII. až IX. ročníka zorganizovali prvý ročník Vianočných tvorivých dielní. Detičky zo školského klubu si prišli do našich tried vyrobiť vianočné dekorácie.

Tvorivé dielne sa konali od 13:30 do 15:00 hod. Na naladenie vianočnej atmosféry sa v triedach púšťali vianočne piesne.

9. ročník vyrábal s deťmi obálky s vianočnými motívmi a s dobrou náladou ich potom vyprevádzali do nižších ročníkov. V 8. triede sa žiaci zabávali vyrábaním obojstranných snehuliakov alebo vianočných stromčekov na špajdliach. A nakoniec si 7. trieda pripravila pre deti sobov vytvorených z toaletného kotúča.

Deti odchádzali domov so širokými úsmevmi a plnými rukami vlastnoručne vyrobených výrobkov. A my, starší žiaci, s pocitom dobre vykonanej práce a s obrovskou únavou. Dúfame, že týmto dňom sme započali históriu vianočných tvorivých dielní na našej škole.

Barbora Ľudrovanová a Klára Tomlyová, VIII. ročník