Súťaže a olympiády uskutočnené v šk. roku 2011/2012

iBobor

V dňoch 7.-11. novembra sa naša škola pod vedením Mgr. Martiny Neuovej tradične zapojila do informatickej súťaže iBobor v kategóriách

• Bobríci: 3.-4. ročník ZŠ - 8. novembra 2011 (utorok)
  • Benjamíni: 5.-7. ročník ZŠ, príma a sekunda osemročného gymnázia - 11. novembra 2011 (piatok)
  • Kadeti: 8.-9. ročník ZŠ, tercia a kvarta osemročného gymnázia - 10. novembra 2011 (štvrtok)

Srdečne blahoželáme úspešným riešiteľom:

Vu Minh Anh, Martin KucharSebastián Rusnák Ondrej Valent v kategórii Bobríci,

Barbora Tomlyová, Barbora Melicherová, Daniel Trubač a Sophia Hoghová v kategórii Benjamíni a

Patrícia Masárová v kategórii Kadeti.

Úspešní riešitelia informatickej súťaže iBobor budú odmenení diplomom.

Žiakov na súťaž pripravovali vyučujúce informatiky Mgr. M. Neuová a Mgr. Z. Cíbiková.

Praktické financie

Žiaci 5.ročníka sa pod vedením triednej učiteľky Mgr. Cíbikovej prihlásili do súťaže Praktické financie, ktorú usporiadal Orbis Pictus Istropolitana. Pomôže im pri tom učebnica Praktické financie 5. Držme im palce!