Športové aktivity uskutočnené v šk. roku 2011/2012

Finále o Majstra okresu v Malom futbale

Dňa 24. januára 2012 sa v športovej hale Hrnčiarovce nad Parnou uskutočnilo finále o Majstra okresu v Malom futbale v kategórii žiačky. Športového podujatia sa zúčastnili štyri školy. Už priebežné výsledky zápolenia poukazovali na dobrý výkon našich žiačok:

ZŠ Hrnčiarovce Gymnázium Jána Hollého  3:0
ZŠ Hrnčiarovce ZŠ Kornela Mahra 0:0
ZŠ Hrnčiarovce ZŠ Ružindol 3:1
ZŠ Kornela Mahra Gymnázium Jána Hollého 1:0
ZŠ Ružindol Gymnázium Jána Hollého 1:1
ZŠ Kornela Mahra ZŠ Ružindol 0:1

Celkové poradie škôl:

umiestnenie škola
1. ZŠ Hrnčiarovce nad Parnou
2. ZŠ Ružindol
3. ZŠ Kornela Mahra v Trnave
4. Gymnázium Jána Hollého v Trnave

Majstrom okresu v šk. roku 2011/12  je ZŠ Hrnčiarovce nad Parnou.

Viac foto

Na športovom podujatí našu školu pod vedením Mgr. A. Belkovej reprezentovali:

meno žiačky trieda
Barbora Melicherová VI.

Diana Dȍmenyová

VI.
Lucia Šimončičová VI.
Martina Trebatická IX.
Patrícia Benkovská V.
Sofia Kurčíková VI.
Kristína Široká VI.
Nikoleta Rigová IX.
Simona Hutárová IX.
Michaela Vráblová IX.

Vianočná šou

Aj v tomto roku sme sa tradične zúčastnili už 18. ročníka kultúrno-športového podujatia s názvom Vianočná šou. Svoje družstvá prišli do športovej haly v Trnave povzbudiť žiaci 1. až 5. ročníka jedenástich základných škôl. Za každú školu súťažilo družstvo pozostávajúce z dvoch dievčat a štyroch chlapcov. Podujatie každoročne zastrešuje Kalokagatia - centrum voľného času v Trnave. Aj tento rok vymysleli pre súťažiacich tri zaujímavé netradičné disciplíny, ktoré nazvali pančucha, húsenica a rýchly ako blesk. Súťažiaci v nich museli preukázať nielen šikovnosť a športovú zručnosť, ale aj tímového ducha.  Dobrá nálada v publiku panovala aj vďaka Martinovi Harichovi a jeho skupine Musitany Hope.

Viac foto

Kolobežkový slalom

V stredu 23. novembra 2011 popoludní sme za pekného počasia zorganizovali „Kolobežkový slalom“ na školskom ihrisku. Deti zo ŠKD trpezlivo čakali, kým prišiel na niekoho rad. Vyskúšali si svoju zručnosť, presnosť a rýchlosť na pripravenej prekážkovej dráhe.

Športové popoludnie

Dňa 26.9.2011  žiaci III. ročníka strávili  so svojou triednou učiteľkou Mgr. Ondrejičkovou športové popoludnie - skákali na trampolíne, cvičili na fit-lopte a zahrali si loptové hry.