Športové úspechy v šk. roku 2012/2013

Majstrovstvá okresu v basketbale - dievčatá

Okrem našej školy sa finále zúčastnili školy ZŠ Spartakovská, ZŠ Atómova a Gymnázium J. Hollého.  Žiačky Mária kožuchová, Karolína Gábrišová, Veronika Ščevíková, Nina Haladová, Lenka Brestovanská, Veronika Pekarová, Erika Haragová a Simona Trebatická, ktoré nás reprezentovali, obsadili krásne 2. miesto.

Majstrovstvá okresu v malom futbale - dievčatá

Dievčatá z našej školy - Miroslava Moncmanová, Barbora Melicherová, Kristína Široká, Kristína Kurková, Diana Dömenyová, Vanessa Dubovská, Sofia Kurčíková, Patrícia Benkovská, Michaela Benkovská, Lucia Šimončičová a Mária Danišova sa nedali zahanbiť v malom futbale a po víťazných zápasoch so Zavarom (5:0) a Hornými Orešanmi (5:1) vybojovali v skupine skvelé 1. miesto.

Vo finále, kde okrem našej školy súperili aj ZŠ Spartakovská, ZŠ K. Mahra a ZŠ Majcichov, obsadili krásne 3. miesto.

Viac foto

Majstrovstvá okresu v malom futbale - chlapci

V malom futbale našu školu reprezentovali Andrej Banič, Martin Szalay, Jozef Bachratý, Mário Škrovan, Dávid Novák, Andrej Hurajt, Marcel Lukačovič, Daniel Trubač, Kristián Uhlík a Matúš Červenka.

Viac foto

Chlapci odohrali v skupine 3 zápasy s výborným výsledkom a umiestnili sa na 1. mieste.

Zápasy v skupine Výsledok
Hrnčiarovce - Dobrá Voda   15:1
Hrnčiarovce - Kátlovce 5:1
Hrnčiarovce - Dolná Krupá 6:2

V semifinále si chlapci viedli tiež veľmi dobre a vybojovali krásne 2. miesto.