Environmentálna výchova

Milí rodičia,

chcete ekologicky recyklovať drobné elektrozariadenia a zároveň tak pomôcť škole?

Naša škola sa zapojila do školského recyklačného programu Recyklohry. Program usporadúva spoločnosť ASEKOL SK, ktorá zaisťuje zber a rycykláciu elektrozariadení, ktoré už doslúžili.

Viac o programe Recyklohry

Projekt  "BATERKY NA SPRÁVNOM MIESTE"

Spoločnosť INSA s.r.o., ktorá sa zaoberá zberom, spracovaním a recykláciou malých prenosných batérií a akumulátorov, vytvorila pod záštitou Ministerstva Životného prostredia projekt s názvom "BATERKY NA SPRÁVNOM MIESTE".

Cieľom projektu, je organizovať rôzne súťaže v zbere malých prenosných batérií pre školy a tým podporiť výchovu a súťaživosť mládeže.

V rámci projektu "Baterky na správnom mieste" zahájila spoločnosť INSA začiatkom školského roka ďalší ročník súťaže „Zbieram baterky!“. Aj v tomto školskom roku budú najlepšie školy, triedy a zberači opäť odmenení hodnotnými cenami.

Viac o projekte "BATERKY NA SPRÁVNOM MIESTE"