Chrípkové prázdniny v MŠ

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou, s povolením Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Trnave, oznamuje

prerušenie výchovno-vzdelávacieho procesu v MŠ

od 14.2.2018 (streda) do 16.2.2018 (piatok)

z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov i pedagogických pracovníkov. Vyučovanie začne opäť v pondelok 19.2.2018.

Chrípkové prázdniny v ZŠ

prerušenie výchovno-vzdelávacieho procesu v ZŠ

od 13.2.2018 (utorok) do 16.2.2018 (piatok)

033 5548 489 riaditeľ ZŠ
0905 507 697 riaditeľ ZŠ
0918 602 894 ZŠ zborovňa 2. stupeň
0911 835 088 ZŠ zborovňa 1. stupeň
033 5548 123 škôlka
riaditel.zshrnciarovce@gmail.comsusková.hrnciarovce@gmail.com (výchovný poradca)

Muzikál ANNIE

Dňa 15.12. sme boli s deťmi Sovičiek a Včielok v kine Hviezda v Trnave. Muzikálové predstavenie ANNIE nám predviedli deti z tanečného Candy clubu.

Snehuliaci

Padaj sniežik, padaj nám... Túto pieseň si spievali deti v školskom klube a tešili sa z toho, koľko snehu napadlo. Vedeli, že konečne budú môcť stavať snehuliakov. Viac

Bábkové divadlo 'Princezná Kukulienka'

Žiaci II., IV. a V. ročníka si urobili v deň polročného vysvedčenia malý výlet do Bratislavy, kde mali možnosť si pozrieť v jednom z najstarších bábkových divadiel veľmi úspešnú rozprávku - Princezná Kukulienka. Viac