Chrípkové prázdniny v MŠ

Riaditeľstvo ZŠ s MŠ Hrnčiarovce nad Parnou, s povolením Regionálneho úradu verejného zdravotníctva v Trnave, oznamuje

prerušenie výchovno-vzdelávacieho procesu v MŠ

od 14.2.2018 (streda) do 16.2.2018 (piatok)

z dôvodu vysokej chorobnosti žiakov i pedagogických pracovníkov. Vyučovanie začne opäť v pondelok 19.2.2018.

Chrípkové prázdniny v ZŠ

prerušenie výchovno-vzdelávacieho procesu v ZŠ

od 13.2.2018 (utorok) do 16.2.2018 (piatok)

033 5548 489 riaditeľ ZŠ
0905 507 697 riaditeľ ZŠ
0918 602 894 ZŠ zborovňa 2. stupeň
0911 835 088 ZŠ zborovňa 1. stupeň
033 5548 123 škôlka
riaditel.zshrnciarovce@gmail.comsusková.hrnciarovce@gmail.com (výchovný poradca)

Muzikál ANNIE

Dňa 15.12. sme boli s deťmi Sovičiek a Včielok v kine Hviezda v Trnave. Muzikálové predstavenie ANNIE nám predviedli deti z tanečného Candy clubu.

Vianočná besiedka

Žiaci VI. a VIII. ročníka pod vedením Mgr. O. Markovej nám svojím milým programom pripomenuli, že Vianoce sú už naozaj predo dvermi. Viac

Zber papiera

V novembri sa na našej škole uskutočnil zber papiera. Najusilovnejšími zberačmi boli žiaci IV. triedy, ktorí v zbere papiera získali 1. miesto. Viac