Akcie uskutočnené v MŠ v šk. roku 2013/2014

Koncert Melódia nad zlato

Dňa 11. marca 2014 sa deti celej MŠ zúčastnili koncertu Melódia nad zlato. Deti sa formou rozprávkového príbehu oboznámili s niektorými hudobnými nástrojmi a hudobnými žánrami.

Vianočné tvorivé dielne

V adventnom období sa v materskej škole stretli rodičia na tvorivých dielňach s vianočnou tematikou. Zhotovovanie im išlo „od ruky“, spolu s deťmi si vytvorili krásne svietniky a vianočné pozdravy, ktorými sme vyzdobili priestory materskej školy.

Vianočné posedenie

Spoločenské stretnutie pri príležitosti blížiacich sa Vianočných sviatkov a konca roka 2013 sme pripravili v spolupráci s rodičmi dňa 17. decembra. Deti v krátkom kultúrnom programe vytvorili atmosféru Vianoc a potešili svojich rodičov. Pod vianočným stromčekom si našli hračky od Ježiška. Spoločne s rodičmi si hračky odniesli do tried, rozbaľovali a hrali sa s nimi. Občerstvenie pripravili rodičia a všetci si na ňom pochutili. Vianočný večierok sa niesol v radostnej atmosfére.

Vac foto

Mikulášske divadelné predstavenie Traja tučniaci

Pri príležitosti Mikuláša sme v spolupráci s rodičmi pripravili deťom divadelné predstavenie spojené s Mikulášskou nádielkou. Uskutočnilo sa 6. decembra v DJP Trnava. Deti sa tešili z cesty autobusom do Trnavy. Predstavenie Traja tučniaci ich zaujalo, páčilo sa im. Po skončení zavítal medzi deti Mikuláš, prihovoril sa im a obdaroval ich balíčkami, z čoho mali najväčšiu radosť.

Cirkus Muzicus

Dňa 14.11.2013 bolo v materskej škole hudobno-zábanvné vystúpenie Cirkus Muzikus. Deti sa zoznámili s rôznymi hudobnými nástrojmi, zabavili sa a dokonca aj účinkovali v programe.

Gaštankovia

Dňa 2. októbra o 1500 hod. sa konali tvorivé dielne s rodičmi. Z gaštanov a iných jesenných plodov si deti vyrábali rôzne postavičky a zvieratká.