Anglicko - slovenská divadelná rozprávka Pinocchio

Dňa 04.03.2019 sa v našej našom kultúrnom dome v Hrnčiarovciach nad Parnou odohrala činoherná anglicko - slovenská divadelná rozprávka Pinocchio, ktorá bola koncipovaná ako učebná pomôcka pre žiakov ZŠ. Jazyková úroveň predstavenia bola nastavená tak, aby diváci úspešne zdolali výzvu, ktorou divadelná rozprávka v anglickom jazyku určite je. Cieľom predstavenia bolo atraktívnou a hravou formou umožniť žiakom zdokonaľovať si vedomosti z cudzieho jazyka, nadobudnúť schopnosť bezprostrednej interakcie a zároveň mať jedinečný umelecký zážitok z divadelnej rozprávky v cudzom jazyku. Počas 50 minút sa nám predstavili herci Andrej Šoltés a Michal Rosík. O scenár a réžiu sa postaral Andrej Šoltés. Najviac si divadelné predstavenia užili naši najmenší, ako môžete vidieť aj na fotkách.

Mgr. P. Blažková