Beh okolo školy

Vo štvrtok 28. mája sa uskutočnil Beh okolo školy. Zasúťažili si nielen žiaci, ale i rodičia. V 1. kategórii získali 1. miesto Romanka Sedláková s otcom Milošom a Ella Petrášová s mamou Zorou. 2. miesto obsadil Marek Kúdela s otcom Martinom. V 2. kategórii bol najrýchlejší Patrik Pinkas s mamou Máriou, 2. miesto obsadil Michal Hečko s otcom Radovanom a na 3. mieste skončil Alex Brezina s otcom Ľubošom. Rodičia si okrem toho zasúťažili aj o najlepšiu sladkú a slanú maškrtu. Po ukončení behu sa všetci súťažiaci najprv pohostili a potom hlasovaním rozhodli, že najlepšiu sladkú maškrtu vyrobili Brezinoví a najlepšiu slanú maškrtu Veselí. Zvláštnu cenu získali Červenkoví za najkreatívnejšiu zdravú pochúťku.

Mgr. I. Ondrejičková