Mikuláš v škole

Ako každý rok, tak aj tento sme my, deviataci, pripravovali pre ostatných žiakov našej školy "Mikuláša". Snažili sme sa priebeh chodenia po škole a rozdávania balíčkov plných sladkých pochutín trochu obzvlášniť a odlíšiť sa  od programov predchádzajúcich deviatakov. Samozrejme, nebola to nejaká veľká zmena až na to, že sme mali dvoch čertov a dvoch anjelov a šikovným deťom sme rozdávali za splnenie špeciálnych príkladov alebo otázok od Mikuláša bonusové prekvapenia. Myslím si, že najmä deti na prvom stupni boli zo sladkej odmeny, ale aj Mikuláša a jeho  pomocníkov nadšené, a že balíčkami nepohrdli ani starší žiaci. Deň sme si užili aj my v pozícii anjelov a čertov, a myslím, že to bol skvelý deň ako pre žiakov, tak aj pre učiteľov.

Soňa Hrašnová, IX. roč.