Predvianočné tvorivé dielne pre 1. stupeň

Dňa 13.12.2017 sa v čase medzi 14:00-16:00 uskutočnili predvianočné tvorivé dielne. Zorganizovali ich žiaci 8. a 9. ročníka pre deti zo školského klubu. Žiaci si sami nakúpili materiál, vymysleli výrobky, vyzdobili triedy, prichystali odmeny a... boli pripravení na prácu so štyridsiatimi deťmi :)

Rozdelili sa medzi tri triedy a začali pracovať. Každý výrobok si deti mohli zobrať domov. Okrem neho deti za každý urobený výrobok dostali malú sladkú odmenu. Detičky si výrobky pochvaľovali, hovorili, ako sa im páčia a povedali, že už sa tešia na dielničky, ktoré sa snáď uskutočnia opäť o rok. Každé dieťa odišlo spokojné a vysmiate s peknými výrobkami.

Všetci ôsmaci a deviataci sa celý čas ani nezastavili a celé dve hodiny sa venovali iba deťom. So všetkým, čo nevedeli, im s radosťou pomohli a boli k nim tiež veľmi milí aj napriek tomu, že ku koncu už boli dosť unavení. Najkrajší pocit však prišiel až na záver – radosť sám zo seba a z dobre vykonanej práce.

Ema Skalková (8. ročník)