Súťaž o najkrajšieho šarkana

Tento rok sa na našej škole konala súťaž o najkrajšieho šarkana. Vyskúšali sme fantáziu našich žiakov a šarkanov si vyrábali sami. Súťaže sa zúčastnili všetky deti z II. oddelenia školského klubu. Skupinky usilovne vyrábali, kreslili, vystrihovali a vyzdobovali svojich šarkanov.

Po niekoľkohodinovej práci začali vznikať nádherné šarkany. Deti netrpezlivo čakali ako to dopadne a ktorý šarkan bude stáť na stupni víťazov. Nakoniec to prišlo a porota mohla rozhodnúť, ktorý šarkan je ten najkrajší. Rozhodovanie to bolo určite neľahké. Všetky šarkany boli veľmi krásne! No nakoniec prišla tá chvíľa a porota zo žiakov l. oddelenia rozhodla. Na prvom mieste sa umiestnil krásny šarkan, ktorého vyrobil F. Rácz z 2.A triedy, M. Horváth z 2.A triedy a V. Hrašna zo 4. triedy. Títo žiaci dostali sladké odmeny a lietajúce balóny šťastia. Túto jesennú súťaž nám budú ešte dlho pripomínať krásne šarkany, ktoré zdobia chodby našej školy.

Viac foto