Beh okolo školy

V stredu 24. apríla 2013 sa stretli žiaci 1. stupňa so svojimi rodičmi, aby si zmerali sily v behu. Dieťa – držiac sa za ruku s rodičom /prípadne so súrodencom alebo spolužiakom/ bežali okolo školy a snažili sa dosiahnuť čo najlepší čas.

Z 1.A bol najrýchlejší Jakub Hittrich so sestrou, z 1.B zvíťazil Roman Jakabovič s otcom, z 2. triedy dosiahol najlepší čas Timotej Kováč s otcom. Z tretiakov dobehli prvé Paulína Dugovičová s Laurou Polešenskou a zo 4. triedy bola najrýchlejšia Klára Tomlyová s otcom.

Po vyhlásení výsledkov si všetci účastníci (a bolo ich až 70!) mohli pochutiť na zdravých nátierkách – rybacej, tuniakovej, syrovej, vajíčkovej a na nátierke z TOFU.

Spoločne sme prežili jedno krásne popoludnie a zároveň sme urobili niečo pre svoje zdravie.

Mgr. Ľ. Mandáková, Mgr. I. Ondrejičková

Viac foto