Prezenčné vzdelávanie od 24.3.2021

V súlade s rozhodnutím zriaďovateľa Základnej školy s materskou školou v Hrnčiarovciach nad Parnou sa od 24.3.2021 obnovuje prezenčná forma vzdelávania pre žiakov 1. – 4. ročníka.

Podmienky nástupu žiaka na prezenčnú formu vzdelávania:

1. Zákonný zástupca zašle „Vyhlásenie o bezinfekčnosti zákonného zástupcu“ prostredníctvom Edupage najneskôr do 24.3.2021 do 7:50.

2. Jeden zo zákonných zástupcov musí mať platný certifikát s negatívnym antigénovým alebo RT-PCR testom (nie starší ako 7 dní) alebo potvrdenie o prekonaní ochorenia COVID 19 (nie staršie ako 3 mesiace) alebo doklad o zaočkovaní proti ochoreniu COVID 19 aj druhou dávkou a od 2. očkovania uplynulo aspoň 14 dní.

3. Povinnosťou žiakov je mať riadne prekryté horné dýchacie cesty rúškom, respirátorom bez výdychového ventilu, šálom alebo šatkou.

Školský klub detí bude v prevádzke okrem ranného ŠKD. Zároveň žiadame zákonných zástupcov, aby nahlásili telefonicky svoje deti na odber stravy u p. Kunovskej.

Doplňujúce informácie Vám zašleme v priebehu zajtrajška prostredníctvom Edupage.