Akcie uskutočnené v MŠ v školskom roku 2011/2012

Hasiči v MŠ

Príslušníci Hasičského a záchranného zboru z Trnavy predviedli deťom ukážku svojej práce a poučili ich o nebezpečenstve ohňa, možnosti vzniku požiaru a dopravných nehôd.

Fašiangový karneval

Dňa 15. februára sa priestory našej materskej školy zmenili na rozprávkovú krajinu. Pričinili sa o to najmä deti svojimi prekrásnymi kostýmami. Triedy sa odrazu zaplnili princeznami, čarodejníkmi, pirátmi, či včielkami.  Ani pani učiteľky sa nenechali zahambiť a na karneval prišli v krásnych kostýmoch. Všetci sa výborne zabávali a deti sa už teraz určite tešia na budúci karneval.

Viac foto

Dňa 19. decembra sa uskutočnil Vianočný večierok rodičov a detí materskej školy. V spolupráci s rodičmi priniesol Ježiško deťom darčeky v hodnote cca. 500 €. Deti sa v triedach spoločne s rodičmi hrali s novými hračkami a ponúkli sa aj chutným občerstvením.

Mikuláš v MŠ

V nedeľu 4. decembra popoludní vystúpili deti s programom pre Mikuláša v kultúrnom dome. Do škôlky však Mikuláš zavítal až 6. decembra dopoludnia. Deti mu pekne zarecitovali, zaspievali aj zatancovali a Mikuláš im nadelil balíčky plné sladkostí.

Beh pre zdravie

Deň srdca si pripomenuli deti 3. triedy "Behom pre zdravie", po ktorom im ich vlastné rozbúchané srdiečka pomohli pochopiť význam srdca pre človeka. Za odmenu dostalo každé dieťa medailu v tvare červeného srdiečka.

viac foto