Aktivity školského klubu v šk. roku 2013/2014

Pizza

14. marca otvárali u nás novú pizzeriu a tak sme neváhali navštíviť ju.  Pizza Wau bola skrátka WAU.

"Živé" Človeče nehnevaj sa

Človeče nehnevaj sa. Túto obľúbenú spoločenskú hru pozná snáď každý. Hrací plán zdobí aj našu školu. Spoločnými silami sme si ho nakreslili na školskom dvore a vymaľovali farbami na asfalt. Ani minútu sme neváhali vyskúšať si zahrať. Pre víťazov sme pripravili sladké odmeny.

Pasovanie prvákov

"Týmto Ťa pasujem za prváka našej školy!"

To boli slová, ktoré počuli naši noví prváčikovia dňa 3. októbra 2013. Napäté tváričky a doširoka otvorené očká plné očakávania – aj takto to vyzeralo v našej škole. Stretli sa tu deti na slávnostnom Pasovaní prvákov do družinárskeho cechu. Prváci sa ukázali ako vynikajúci recitátori a výborní speváci, čím si zaslúžili prijatie do cechu školského. Po zložení sľubu a slávnostnom pasovaní každý prváčik obdržal pamätný certifikát.