Aktivity v MŠ 2019/2020

Deň materských škôl

4.11.2019 si deti v materskej škole pripomenuli Deň materských škôl. Na oslave nechýbala vlastnoručne „upečená“ torta. Pri tejto príležitosti privítali deti z najstaršej vekovej skupiny svojich rovesníkov z MŠ zo Zelenča. Naši veľkáci si pripravili krátky program a pre každého darček.

Tenis

Od októbra do decembra navštevujú deti z 2. a 3. triedy Tenisovú akadémiu EMPIRE v Trnave. Na kurze si osvojujú základy tenisu, no hlavne si budujú pozitívny vzťah k športu a pohybu.

Hasiči

11.10.2019 si deti z materskej školy mohli prezrieť skutočné hasičské auto a viac sa dozvedieť o práci požiarnika. Za túto možnosť ďakujeme pánovi Eliášovi a jeho kolegom.

Beh srdca

26.9.2019 si deti pripomenuli SVETOVÝ DEŇ SRDCA. Počas behu si uvedomovali dôležitosť pohybu pre svoje zdravie.

Turistická vychádzka

24.9.2019 sa deti z 2. a 3. triedy vybrali na turistickú prechádzku “po vrchnej“ smerom na Zeleneč. Okrem pohybu na čerstvom vzduchu si pozreli aj oranie poľa a oberačku hrozna. Hrozienko aj ochutnali.

Veselé tekvice

Už tradičné tvorivé dielne VESELÉ TEKVICE nechýbali ani túto jeseň. Deti s rodičmi si vyrobili roztomilé tekvičky.