Deň materských škôl

Pri príležitosti Dňa materských škôl sme si spoločne s deťmi pripravili niekoľko aktivít: výstavku historických fotografií, plagáty pri príležitosti sviatku, makety našej škôlky, návštevu materskej školy v susednej obci Zeleneč a oslavu.

Naši predškoláci navštívili svojich kamarátov škôlkarov v susednej obci Zeleneč. Vo štvrtok 3. novembra ich autobus odviezol do materskej školy v Zelenči. Spolu s učiteľkami si pripravili milé spoločenské stretnutie s kultúrnym programom, hrami a darčekmi.

Aká by to bola oslava bez torty! Spoločne s deťmi sme si pripravili piškótovú tortu so smotanou a ovocím, nielenže bola pekná, ale nám aj výborne chutila!

Najmladšie deti navštívili aj areál starej škôlky a pohrali sa so starodávnymi hračkami.