Informatická internetová súťaž iBobor

V novembri sme sa opäť, pod dohľadom vyučujúcich informatiky Mgr. M. Neuovej a informatickej výchovy Mgr. Ľ. Brunovskej, aktívne zapojili do informatickej súťaže iBobor. Žiaci tradične súťažili v troch kategóriách počas troch dní:

• streda 11. novembra od 9:30 do 13:30 súťažná kategória Kadeti (žiaci 8. a 9. ročníka),
  • štvrtok 12. novembra od 9:30 do 13:30 súťažná kategória Benjamíni (žiaci 5., 6. a 7. ročníka),
  • piatok 13. novembra od 9:30 do 13:30 súťažná kategória Bobríci (žiaci 3. a 4. ročníka).

Aj v tomto školskom roku sa našli úspešní riešitelia súťaže:
Ondrej Haršány (4. roč., Bobrík), Jakub Hittrich (4. roč., Bobrík), Danko Lukačovič (4. roč., Bobrík), Linh Nhi Vu Tien (4. roč., Bobrík), Martin Horváth (4. roč., Bobrík), Timotej Vraník (7. roč., Benjamín), Timea Ondrejičková (6. roč., Benjamín), Nikoleta Danihelová (7. roč., Benjamín), Matúš Ďurana (7. roč., Benjamín), Martin Pápay (7. roč., Benjamín), Kristián Masaryk (9. roč., Kadet)