Voľné pracovné miesto

Základná škola s materskou školou hľadá na obsadenie voľného pracovného miesta

učiteľa/učiteľku pre primárne vzdelávanie

Nástupný plat od 690 eur. Mzda bude vypočítaná po zaradení zamestnanca do platovej triedy, započítaní praxe, kreditového príplatku a príplatku za triednictvo.

riaditeľ ZŠ: 033 5548 489, 0905 507 697
riaditel.zshrnciarovce@gmail.com
ZŠ zborovňa 2. stupeň: 0918 602 894
ZŠ zborovňa 1. stupeň: 0918 428 485
škôlka:                              033 5548 123
výchovný poradca:             susková.hrnciarovce@gmail.com

osoba zodpovedná za výkon dohľadu nad ochranou osobných údajov:
      Ing. Tomáš Dopirák  0907 292 832

Vynášanie Moreny

Morena, Morena, kde si prebývala?..... Starodávne zvyky našich predkov sme si pripomenuli vynášaním Moreny.

Tvorivé dielne "Gaštankovia"

Dňa 27. 9. 2011 sa uskutočnili tvorivé dielne "Gaštankovia". Rodičia spoločne s deťmi z materskej školy vytvorili prekrásne postavičky a zvieratká z gaštanov a prírodného materiálu. Viac

Športové popoludnie

Žiaci III. ročníka strávili so svojou triednou učiteľkou Mgr. Ondrejičkovou športové popoludnie - skákali na trampolíne, cvičili na fit-lopte a zahrali si loptové hry. Na záver si pochutili na zdravých dobrotách. Viac