riaditeľ ZŠ: 033 5548 489, 0905 507 697
ZŠ zborovňa 1. stupeň: 0918 428 485
škôlka:                              033 5548 123
výchovný poradca:             susková.hrnciarovce@gmail.com

osoba zodpovedná za výkon dohľadu nad ochranou osobných údajov:
      Ing. Tomáš Dopirák  0907 292 832

Vynášanie Moreny

Morena, Morena, kde si prebývala?..... Starodávne zvyky našich predkov sme si pripomenuli vynášaním Moreny.

Bábkové divadlo 'Princezná Kukulienka'

Žiaci II., IV. a V. ročníka si urobili v deň polročného vysvedčenia malý výlet do Bratislavy, kde mali možnosť si pozrieť v jednom z najstarších bábkových divadiel veľmi úspešnú rozprávku - Princezná Kukulienka. Viac

Zápis detí do 1. ročníka

Do 1. ročníka sa deti prišli zapísať dňa 27.1.2012 v čase od 1500 do 1800 hodiny. Zapísalo sa 30 detí. Deti museli prejsť piatimi krajinami. V   Číslekove -  určovali číslice, počty prvkov, geometrické tvary, v   Písmenkove - čítali písmenká, ktoré...