riaditeľ ZŠ: 033 5548 489, 0905 507 697
ZŠ zborovňa 1. stupeň: 0918 428 485
škôlka:                              033 5548 123
výchovný poradca:             susková.hrnciarovce@gmail.com

osoba zodpovedná za výkon dohľadu nad ochranou osobných údajov:
      Ing. Tomáš Dopirák  0907 292 832

Vynášanie Moreny

Morena, Morena, kde si prebývala?..... Starodávne zvyky našich predkov sme si pripomenuli vynášaním Moreny.

Svetový deň mlieka

Dňa 24.5.2013 sme si pripomenuli Svetový deň mlieka, pretože mlieko a mliečne výrobky predstavujú jednu z najdôležitejších a nenahraditeľných zložiek ľudskej výživy. Viac

Krajské kolo Chemickej olympiády

Skvelé 2. miesto v krajskom kole Chemickej olympiády 2012/2013, ktoré sa konalo 25. apríla v budove Gymnázia J. Hollého v Trnave, získal žiak IX. ročníka našej školy Andrej Hurajt. Viac