Vzdelávacie poukazy

Každému žiakovi našej školy bude do konca tohto týždňa vydaný vzdelávací poukaz, ktorý je osobitným ročným príspevokom štátu na záujmové vzdelávanie žakov. Žiak, ktorý si vyberie záujmový útvar poskytovaný našou školou, prinesie svoj vzdelávací poukaz podpísaný rodičom a odovzdá ho triednej učiteľke najneskôr do 20.9.2018.

Prosíme rodičov, aby nepodpisovali vzdelávacie poukazy svojich detí "gumovacím" perom.

Dňa 6.9.2018

Mgr. Martina Neuová

riaditeľ ZŠ: 033 5548 489, 0905 507 697
riaditel.zshrnciarovce@gmail.com
ZŠ zborovňa 2. stupeň: 0918 602 894
ZŠ zborovňa 1. stupeň: 0918 428 485
škôlka:                              033 5548 123
výchovný poradca:             susková.hrnciarovce@gmail.com

osoba zodpovedná za výkon dohľadu nad ochranou osobných údajov:
      Ing. Tomáš Dopirák  0907 292 832

Vynášanie Moreny

Morena, Morena, kde si prebývala?..... Starodávne zvyky našich predkov sme si pripomenuli vynášaním Moreny.

Zápis detí do 1. ročníka

Zápis detí do 1. ročníka pre šk. rok 2013/2014 sa na našej škole konal 25. januára 2013. Žiaci – budúci prváci  sa ocitli v krajine písmenkova, číselkova, básničkova, farbičkova, hádankova. Za zdolanie všetkých úloh si odniesli sladkú odmenu. Do 1. ročníka sa zapísalo 25 detí. Zoznam...

Vtáčiky na cestách

Dňa 12. decembra  sa žiaci I. A, I. B a II. triedy, zúčastnili ekovýchovného programu Vtáčiky na cestách. Viac