Voľné pracovné miesto

Základná škola s materskou školou hľadá na obsadenie voľného pracovného miesta

učiteľa/učiteľku pre primárne vzdelávanie

Nástupný plat od 690 eur. Mzda bude vypočítaná po zaradení zamestnanca do platovej triedy, započítaní praxe, kreditového príplatku a príplatku za triednictvo.

riaditeľ ZŠ: 033 5548 489, 0905 507 697
riaditel.zshrnciarovce@gmail.com
ZŠ zborovňa 2. stupeň: 0918 602 894
ZŠ zborovňa 1. stupeň: 0918 428 485
škôlka:                              033 5548 123
výchovný poradca:             susková.hrnciarovce@gmail.com

osoba zodpovedná za výkon dohľadu nad ochranou osobných údajov:
      Ing. Tomáš Dopirák  0907 292 832

Vynášanie Moreny

Morena, Morena, kde si prebývala?..... Starodávne zvyky našich predkov sme si pripomenuli vynášaním Moreny.

Vianočná besiedka

Žiaci VI. a VIII. ročníka pod vedením Mgr. O. Markovej nám svojím milým programom pripomenuli, že Vianoce sú už naozaj predo dvermi. Viac

Zber papiera

V novembri sa na našej škole uskutočnil zber papiera. Najusilovnejšími zberačmi boli žiaci IV. triedy, ktorí v zbere papiera získali 1. miesto. Viac